.
AKTUALNOŚCI
Udział uczniów w Turnieju Piłki Nożnej „Gram fair – wybieram zdrowie”
16 czerwca uczniowie klas IV i V naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej dla Dzieci „Gram fair – wybieram zdrowie” o Puchar Wójta Gminy Miastkowo, który odbył się na boisku sportowym w Rydzewie. Podczas rozgrywek nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, wykazując się zaangażowaniem, umiejętnościami sportowymi oraz grą zgodną z zasadami fair play. Turniej był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu, rozwijania współpracy w zespole oraz promowania zdrowego stylu życia. Szczególne wyróżnienie otrzymał Jakub Domański, który zdobył nagrodę dla Najlepszego Zawodnika Turnieju. Gratulujemy wszystkim uczestnikom godnego reprezentowania szkoły oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
.
.
.
.
Wyjazd profilaktyczno-integracyjny uczniów klas 8
W dniu 19.06.2026 r. uczniowie klas 8, pod opieką wychowawców i pedagoga, uczestniczyli w wyjeździe profilaktyczno-integracyjnym. Młodzież wzięła udział w zajęciach profilaktycznych dotyczących uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz zajęciach integracyjnych na świeżym powietrzu. Wyjazd zakończyło wspólne ognisko. Działanie zostało sfinansowane że środków GKRPA w Miastkowie.
Wycieczka szkolna do Warszawy
7 czerwca 2026 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem programu był wjazd na taras widokowy znajdujący się na 30. piętrze Pałac Kultury i Nauki, skąd mogliśmy podziwiać panoramę stolicy.
Następnie odwiedziliśmy Fabryka Czekolady E.Wedel, gdzie poznaliśmy proces produkcji czekolady. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak powstają słodkie wyroby, a także spróbować różnych, pysznych smaków czekolady. Wizyta była niezwykle ciekawa i dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń.
Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Dzięki uprzejmości pani Poseł na Sejm RP Bogumiły Olbryś mieliśmy możliwość odwiedzenia tego ważnego miejsca oraz poznania zasad funkcjonowania polskiego parlamentu.
Wycieczka była bardzo udana, pełna nowych doświadczeń i wartościowych informacji. Wszyscy wróciliśmy zadowoleni, bogatsi o nową wiedzę i niezapomniane wspomnienia.
Dzień Mamy i Taty
W dniu dzisiejszym (16.06) oddziały przedszkolne przygotowały wyjątkowy występ z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci tańcząc, śpiewając i recytując wzruszyły wszystkich zebranych. Dzisiejsze chwile zapisały się w niejednym sercu. Drogim Rodzicom raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech ta rodzicielska droga pełna wyzwań zawsze napawa Was dumą i radością. 🥰❤️
Tydzień dla bezpieczeństwa
W dniu 16.06.2026 r., odbyło się spotkanie z adwokatem. Tematem spotkania było: Bezpieczeństwo w sieci i odpowiedzialność prawna nieletnich (cyberzagrożenia, ochrona danych osobowych, zapoznanie ze specyfiką zawodu adwokata). W prelekcji wzięły udział klasy 6-8. Działanie zaplanowane zostało w ramach obchodów ,,Tygodnia dla bezpieczeństwa".
Dobrozbiórka Książek
32 Akcja Sprzątania Świata
Program z Pandą
VI SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS I-III
W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klas I-III. Do etapu szkolnego zakwalifikowało się 29 uczniów. Etap szkolny został przeprowadzony: klasy trzecie - 26 maja, klasy pierwsze - 27 maja, klasy drugie - 28 maja. Zwycięzcy:
Najlepsza uczennica z języka angielskiego w klasach I – Maja Szymborska
Najlepsza uczennica z języka angielskiego w klasach II – Wiktoria Łachacz
Najlepsza uczennica z języka angielskiego w klasach III – Aleksandra Stefańska
Organizator konkursu – Lidia Białobrzeska
.
.
.
Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Miastkowie
Uczniowie Szkoły Podstawowej spędzili Dzień Dziecka w radosnej atmosferze, pełnej zabawy i atrakcji. Na dzieci czekały m.in. lody, ognisko, seans filmowy, malowanie farbami, mega kolorowanki, wycieczki, zjeżdżalnie, pompowane , paintball, spacer, zabawy na placu oraz podchody. Był to wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, integracji i wspólnie spędzonego czasu.