STRONA GŁÓWNA
.
.
.
.
Wyjazd profilaktyczno-integracyjny uczniów klas 8
W dniu 19.06.2026 r. uczniowie klas 8, pod opieką wychowawców i pedagoga, uczestniczyli w wyjeździe profilaktyczno-integracyjnym. Młodzież wzięła udział w zajęciach profilaktycznych dotyczących uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz zajęciach integracyjnych na świeżym powietrzu. Wyjazd zakończyło wspólne ognisko. Działanie zostało sfinansowane że środków GKRPA w Miastkowie.
Wycieczka szkolna do Warszawy
7 czerwca 2026 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem programu był wjazd na taras widokowy znajdujący się na 30. piętrze Pałac Kultury i Nauki, skąd mogliśmy podziwiać panoramę stolicy.
Następnie odwiedziliśmy Fabryka Czekolady E.Wedel, gdzie poznaliśmy proces produkcji czekolady. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak powstają słodkie wyroby, a także spróbować różnych, pysznych smaków czekolady. Wizyta była niezwykle ciekawa i dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń.
Dzień Mamy i Taty
W dniu dzisiejszym (16.06) oddziały przedszkolne przygotowały wyjątkowy występ z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci tańcząc, śpiewając i recytując wzruszyły wszystkich zebranych. Dzisiejsze chwile zapisały się w niejednym sercu. Drogim Rodzicom raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech ta rodzicielska droga pełna wyzwań zawsze napawa Was dumą i radością. 🥰❤️
Godziny dzwonków
Wtorek 23.06.2026