STRONA GŁÓWNA

          • Wycieczka szkolna do Warszawy

            7 czerwca 2026 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem programu był wjazd na taras widokowy znajdujący się na 30. piętrze Pałac Kultury i Nauki, skąd mogliśmy podziwiać panoramę stolicy.

            Następnie odwiedziliśmy Fabryka Czekolady E.Wedel, gdzie poznaliśmy proces produkcji czekolady. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak powstają słodkie wyroby, a także spróbować różnych, pysznych smaków czekolady. Wizyta była niezwykle ciekawa i dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń.

          • Dzień Mamy i Taty

            W dniu dzisiejszym (16.06) oddziały przedszkolne przygotowały wyjątkowy występ z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci tańcząc, śpiewając i recytując wzruszyły wszystkich zebranych. Dzisiejsze chwile zapisały się w niejednym sercu. Drogim Rodzicom raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech ta rodzicielska droga pełna wyzwań zawsze napawa Was dumą i radością. 🥰❤️

    • Akcje, inicjatywy, programy

      • Odnośnik: ?
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
      • {#1508} 1
      • Odnośnik: ?
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Wtorek 23.06.2026

    • Caritas Polska

    • Biuletyn informacji publicznej
  • Nasze media społecznościowe