AKTUALNOŚCI
Udział uczniów w Turnieju Piłki Nożnej „Gram fair – wybieram zdrowie”
16 czerwca uczniowie klas IV i V naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej dla Dzieci „Gram fair – wybieram zdrowie” o Puchar Wójta Gminy Miastkowo, który odbył się na boisku sportowym w Rydzewie. Podczas rozgrywek nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, wykazując się zaangażowaniem, umiejętnościami sportowymi oraz grą zgodną z zasadami fair play. Turniej był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu, rozwijania współpracy w zespole oraz promowania zdrowego stylu życia. Szczególne wyróżnienie otrzymał Jakub Domański, który zdobył nagrodę dla Najlepszego Zawodnika Turnieju. Gratulujemy wszystkim uczestnikom godnego reprezentowania szkoły oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
Kalendarz roku szkolnego 2024/2025
DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY!