AKTUALNOŚCI

    • Udział uczniów w Turnieju Piłki Nożnej „Gram fair – wybieram zdrowie”

      16 czerwca uczniowie klas IV i V naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej dla Dzieci „Gram fair – wybieram zdrowie” o Puchar Wójta Gminy Miastkowo, który odbył się na boisku sportowym w Rydzewie. Podczas rozgrywek nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, wykazując się zaangażowaniem, umiejętnościami sportowymi oraz grą zgodną z zasadami fair play. Turniej był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu, rozwijania współpracy w zespole oraz promowania zdrowego stylu życia. Szczególne wyróżnienie otrzymał Jakub Domański, który zdobył nagrodę dla Najlepszego Zawodnika Turnieju. Gratulujemy wszystkim uczestnikom godnego reprezentowania szkoły oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

       

    • Nasze media społecznościowe